KONST / Litografier / Färglitografier 5762060
nr 576 2060
Färglitografier
2 st. Mikael Qvarsebo, numrerade, 68x53
Utrop:
300 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 6 april 2009
kl 18:21:18
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
600 kr
800 kr
750 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr